נגרות מטבחים

 

ידוע שהמטבח הוא לב הבית, וזו הסיבה שכולנו צריכים להתגאות במראהו ולהרגיש שהוא מבטא את אופיינו המיוחד. עם זאת, מטבחים לא צריכים להיות רק אסתטיים, אלא הם נועדו לשרת את המטרות הפונקציונליות שלהם. באמצעות נגרות מטבחים, המתחשבת בדרישות וצרכים ספציפיים תוכלו להפיק את המיטב מהמטבח, ולהנות מזמן השהייה בו.

מהי נגרות מטבחים?

מטבח יפהפה יכול למעשה להוסיף ערך לנכס שלכם למקרה שאי פעם תרצו למכור וגם יוסיף גאווה בביתכם. עם זאת, לאחר שבזבזתם זמן רב בחיפוש אחר מטבח בחנויות גנריות, תשמחו ודאי לדעת שהפתרון טמון דווקא בהתאמה אישית של המטבח לצרכיכם וטעמכם האישי באופן מדויק באמצעות נגרות מטבחים.

בזכות הכישורים והניסיון של נגר המתמחה בעבודות נגרות למטבח, הוא יכול לספק לכם את המטבח שתמיד חלמתם עליו. נגרות מטבחים מתמחה במציאת פתרונות יצירתיים וייחודים, בעיקר כאשר המטבח מובנה או בעל אתגרים שונים. מכיוון שמטבחים שמיוצרים באופן תעשייתי ונרחב מגיעים לרוב בגדלים ספציפיים שאינם מתאימים לכל בית, ישנו יתרון משמעותי לנגרות מטבחים ספציפית.

 

נגרות מטבחים

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים עבודת נגרות למטבח?

לפני שמזמינים עבודת נגרות למטבח, חשוב מאד להבין מה אתם בעצם מחפשים. תוכלו לחפש אחר תמונות מטבחים שאתם אוהבים של מספר נגרים, וכן לחשוב על צרכים ספציפיים להם אתם נדרשים כמו למשל מקום לחפצים מסוימים, דרישות מבניות ועוד. תידרשו לחשוב על החומר ממנו תרצו שהמטבח ייוצר, הצבע והמראה. ככלל, חשבו מה אתם רוצים שהמטבח ישדר כשתיכנסו לביתכם, ומשם המשיכו הלאה.

לאחר שבחרתם את המטבח המושלם עבורכם, עליכם לדעת ולקחת בחשבון את זמינות הנגר. כולנו רוצים להשלים פרויקטים במסגרת הזמן הסביר, ולא מעוניינים לגרור זאת לפרקי זמן ממושכים. מכיוון שעבודת נגרות מטבחים גורמת לרוב לאי נוחות ולהפרעה בחיי היום יום בבית, יש לוודא מראש שתוכלו לעמוד בפרק הזמן שקבעתם לעצמכם ושהנגר שבחרתם הינו קפדני ודייקן ויכול לעמוד בלוחות זמנים אלה.

באילו חומרי גלם משתמשים לעבודת נגרות למטבח?

כשאנשים אומרים נגר או נגרות למטבח, החשיבה המיידית שלהם היא על עץ ועבודת עץ. אולם למעשה עבודה בעץ היא כה נרחבת ומגוונת, עד כי יש אינסוף אפשרויות לבחירה, מבין מגוון העצים, השילובים, העיצובים והחיפויים. כך למשל לא כל המטבחים המיוצרים מעץ הינם בעלי מראה כפרי, אלא תוכלו גם להינות ממטבח עץ אלון בשילוב פורמייקה ננו במראה מודרני וחם. גם בנושא הפרזול תוכלו להינות ממגוון מוצרים של החברה האובטרית המובילה בתחום – Blum. כך שהמטבח לא רק ייראה מודרני, אלא גם יפנק ויחזיק מעמד לאורך זמן.

מה הם היתרונות בהזמנת נגרות למטבח בהתאמה אישית?

נגרות למטבח שנעשית בהתאמה אישית תשים לב לכל אותם פרטים קטנים כגדולים כדי להבטיח שהמטבח שלכם יהיה מושלם עבורכם ועבור צרכיכם הספציפיים. תוכלו לבחור ולהיות בטוחים שארונות המטבח יתאימו באופן מדויק למקום שיועד להם, ייוצרו ויסופקו ברמת הגימור הגבוהה ביותר. בהעדפת נגר על פני החלופות המסחריות, תוכלו להיות גמישים יותר בבחירת המסגרת התקציבית והעלות הכוללת, מכיוון שאתם אלה שבוחרים את החומרים, המבנה ורמת הגימור.

כיצד לבחור נגר מומחה למטבחים?

על פניו, נראה פשוט מאד למצוא נגר מומחה, אולם למעשה המשימה אינה כה קלה ודורשת מאמצים וחיפוש.  סביר להניח שתרצו למצוא את הנגר המתאים לצרכים ולתקציב שלכם, שיוכל להבין את מה שתידרשו ממנו וייקלע לטעמכם האישי. ההמלצה הגורפת היא לבחור נגר על פי המלצות מלקוחות, חברים ומכרים. תוכלו להסתייע במדיה החברתית ובחיפוש אינטרנטי פשוט, כדי לראות עבודות קודמות, לקרוא חוות דעת ולחקור את כישוריו.

גם אם מאד מפתה להעסיק נגר הנוקב במחירים הנמוכים ביותר, קחו בחשבון שעבודת נגרות למטבחים שנעשית באופן חובבני משמעה ככל הנראה יהיה תשלום גבוה יותר בעתיד. על מנת להימנע מאסון פוטנציאלי שכזה, תרצו לוודא שלנגר שאתם מזמינים יש את הכישורים והניסיון הנדרשים כדי לבצע את העבודה בצורה נכונה ומקצועית.

כיצד מתנהלת עבודת נגרות מטבחים?

עבודת נגרות מטבחים מתחילה קודם כל בתכנון קפדני. בפגישה הראשונה נוכל לחשוב על כלל הפרטים הנדרשים, על טעמכם האישי, וננסה ביחד לפתור אתגרים או בעיות טכניות שיעלו. לאחר שבחרתם את המטבח המושלם עבורכם, נוכל לעבור לשלב השרטוטים, אשר יוכלו בסופו של דבר לסייע להוצאה לפועל של כל אותם רעינות. כדי להקל עליכם ועל דמיונכם, תוכלו להתרשם מהמטבח החדש עוד בטרם ייצורו, באמצעות הדמיות תלת ממדיות שיוכלו להכניס אתכם אליו ולוודא כי הוא עומד בדרישותיכם וציפיותיכם.

מדוע מומלץ להזמין עבודת נגרות למטבח מדור לוין?

דור לוין מתמחה בעיצוב ובנייה של כל סוגי ארונות המטבח בהתאם לסגנון המועדף עליכם. לדור יש ניסיון רב בהתאמה אישית של המטבח המתאים ביותר עבורכם, כמו גם לבחירת המשטחים השונים שיתאימו לצרכי הבישול הנדרשים. תוכלו להינות תוך זמן קצר ממטבח מקיף הממקסם את אזור הבישול ומספק פתרונות אחסון ושליפה רבים או ממטבח מודרני המושך תשומת לב ועניין.

אם אתם מעוניינים במטבח איכותי ומקסים, התקשרו עוד היום לדור לוין בטלפון 052-8836171.